[ad_1]

به گزارش شورا نیوز به نقل از خبرنگار ایرنا، شهرام کوسه غراوی روز شنبه درجلسه شورای اداری مینودشت در شرق گلستان گفت: همدلی و همراهی مسئولان کشور فارغ از هر نوع جریان یا گروه سیاسی با یکدیگر برای رفع مشکلات مردم بویژه درحوزه اقتصادی از ضروریات امروز جامعه است.
وی افزود: با وجود اینکه مسئولان بخش های مختلف کشور تلاش های قابل تقدیری برای رفع مشکلات انجام می دهند اما بایستی این تلاش ها بیشتر از دیگر زمان ها صورت گیرد.
کوسه غراوی با بیان اینکه رفع مشکلات و کمبودها در کشور، استان و شهرستان به تنهایی امکان پذیر نیست، اضافه کرد: همکاری، هماهنگی و هم افزایی مدیران با یکدیگر، با فرماندار و نماینده مجلس در رفع مشکلات ضروری است.
وی با گله مندی از مدیران مینودشت و با تاکید بر ضرورت هماهنگی و ارتباط بیشتر با نماینده مجلس، تصریح کرد: در دو سال گذشته و از مجموع ۶۰ تا ۷۰ مدیر این شهرستان، تنها پنج مدیر در بیان مسائل و مشکلات و پیگیری آن با بنده ارتباط داشته اند.
نماینده مردم چهار شهرستان مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باوجود اینکه حوزه انتخابیه بنده هفت هزار کیلومترمربع معادل یک سوم وسعت استان بوده و ۴۴۰ روستا، چهار فرمانداری و تعدادی بخشداری دارد و یک نماینده برای این منطقه کافی نیست، اما باید تلاش های خود را برای رفع مشکلات مردم بیشتر نماییم.
کوسه غراوی گفت: استفاده از همه ظرفیت ها و ارتباط و هماهنگی بیشتر با مدیران ستادی شهرستانی، استانی و نماینده مجلس می تواند در رفع برخی مشکلات راهگشا باشد و نباید به خاطر مسائل جناحی و قومی، خدای ناکرده پیگیری ها برای رفع مشکلات و نیز خدمت به مردم متوقف شود.
وی همچنین بامهم دانستن مساله اشتغال و با اشاره به تسهیلات اشتغالزایی پیش بینی شده بالاخص در مناطق روستایی، برلزوم اطلاع رسانی صحیح به روستاییان برای بهره مندی از این تسهیلات تاکید کرد و افزود: بسیاری از جوانان روستایی از این موضوع اطلاع ندارند.
کوسه غراوی اضافه کرد: مدیران دستگاه های اجرایی و بخشداران و دهیاران باید ظرفیت ها و فرصت های شغلی و سرمایه گذاری را برای مردم و بخش خصوصی معرفی نمایند.
شهرستان مینودشت با افزون بر ۸۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
/۳۰۳۹/۱۸۶۰

انتهای پیام /*

[ad_2]

منبع خبر