[ad_1]

تحریریه خبر شورا نیوز : ایرنا،محمدرضا داورزنی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان جمهوری اسلامی ایران در مجموعه ورزشی انقلاب کرج، در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه کی روش نیز برای ادامه این همکاری اعلام آمادگی کرده است، اظهار داشت: با توافق صورت گرفته تا پایان جام ملت های آسیا کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران ادامه همکاری خواهد داشت.
وی اضافه کرد: پس از این رقابت ها نیز ادامه همکاری کی روش به نقطه نظرات فدراسیون و سرمربی تیم ملی فوتبال باز می گردد.
داورزنی با اشاره به بازی های تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در رقابت های جام جهانی روسیه، گفت: بازیکنان تیم ملی غیرتمندانه در این دوره از رقابت ها حضور یافتند، اگر چه تیم به مرحله بعد صعود نکردند، اما توانستند از حیثیت فوتبال و جایگاه ایران در عرصه جهانی دفاع کنند.
وی ادامه داد: در آوردگاه بزرگ جهانی که خیلی از بزرگان دنیا نتوانسته اند در آن حضور یابند، اما بازیکنان تیم ملی آبروداری کرده و یک شکست، یک پیروزی و یک مساوی کسب کردند که در تاریخ فوتبال کشورمان حماسه سازی است.
معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به بازی شب گذشته ایران و پرتغال گفت: دریافت پنالتی از رونالدو توانست روحیه را به بازیکنان ما بازگرداند و تا ثانیه های آخر جنگیدند.
داورزنی افزود: اگر چه تیم ما به مرحله بعد صعود نکرد، اما مردم با حضورشان در خیابان و برگزاری جشن و شادی خستگی را از تن بازیکنان و کادر تیم ملی فوتبال بیرون آورده و با این اقدام از دلاوری های بازیکنان تیم تشکر کردند.
وی گفت: جوانان ما در رقابت های جام جهانی، غیرتمندانه جنگیدند و این برای مردم ارزشمند و شاهد یک تاریخ سازی بودیم.
معاون وزیر ورزش و جوانان در ادامه با اشاره به حمایت وزارت از برنامه های فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: وزارت ورزش نقش حمایتی از مجموعه تصمیم گیری های تمامی فدراسیون ها از جمله فدراسیون فوتبال داشته و طی ۲ سال گذشته تلاش کرده تا فدراسیون فوتبال در اجرای برنامه هایش مشکلی نداشته باشد.
۷۴۱۴/۱۵۳۵

انتهای پیام /*

[ad_2]

منبع خبر