[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، متن بیانیه مجمع نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّه وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِینَ»، آیه ۵ سوره قصص

نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، نمادی از وحدت و انسجام جهان اسلام در جهت حمایت قاطع از ملت مظلوم و ستم‌دیده فلسطین اقدامی هوشمندانه و حکیمانه از سوی امام خمینی(ره) برای ماندگاری روحیه مبارزه و مقاومت مسلمانان علیه رژیم غاصب اسرائیل است.

رژیم صهیونیستی غده‌ای سرطانی در منطقه است که اگر دیر بجنبیم این غده سرطانی دنیای اسلام را به هم خواهد ریخت و اکنون بیش از هر زمان دیگری نیاز است تا فلسطینیان را در خط مقدم حمایت کنیم.

امروزه اسرائیل یک شب خوش نداشته و مدام در حال برنامه ریزی برای ریشه کن کردن جهان اسلام است و تلاش دارد سیطره خود را بر منطقه افزایش دهد.

بیشتر رسانه های جهان در دست صهیونیست ها بوده و اجازه نمی دهند مظلومیت مردم فلسطین، لبنان، یمن و سایر کشورهای اسلامی منعکس شود بنابراین رسانه های جهان اسلام باید در این راستا اهتمام جدی داشته باشند.

با توجه به تحولات منطقه و جریاناتی که در منطقه اتفاق افتاده، برخی مسائل از جمله تسلط رژیم صهیونیستی بر سران و حاکمان برخی از کشورهای عربی و عربستان به خوبی روشن شده است و این حضور مردم در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و نوکران آنها در منطقه است.

همچنین حضور گسترده مردم در این راهپیمایی اعلام حمایت قاطع از ملت های مظلوم بوده و امنیت ساز منطقه محسوب می شود.

مجمع نمایندگان مردم شریف استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی از عموم مردم شریف استان دعوت می‌ کند همگام با خیل عظیم امت اسلامی، به منظور میثاق مجدد با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، شهیدان گرانقدر و امام شهیدان و لبیک به ندای مقام معظم رهبری و در حمایت از حقوق از دست رفته ملت بزرگ فلسطین، در روز جهانی قدس به صحنه آمده و با حضور گسترده، برگ زرین دیگری در کارنامه سراسر درخشان خود به ثبت برسانند.

[ad_2]

لینک منیع :

به اطلاع میرساند تین خبر توسط موتور جستجوی شورا نیوز دریافت شده و این رسانه در خصوص محتوای آن هیچ مسولیتی ندارد