[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج رسانه استان گلستان،  این اداره با فرا رسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای در این رابطه صادر کرد که به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

ستایش پروردگاری را که در ماه پرفیض رمضان بار دیگر این توفیق را داد تا بتوانیم با حضور حماسی خود در آزمون سترگ و آوردگاه عظیم دفاع از  مردم مظلوم فلسطین در روز جهانی قدس گرد هم آییم و ناقوس نابودی قطعی رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی را با حضور صدها میلیون مسلمانان جهان طنین‌انداز کنیم.

با گذشته ٣٩ سال از اقدام مدبرانه معمار کبیر انقلاب اسلامی هر سال نسبت به سال گذشته سیل خروشان مسلمانان و مدافعان مظلومین فلسطین عظیم‌تر می‌شود و شرایط به گونه‌ای شده که رسانه‌های صهیونیستی جهانی نیز دیگر قادر به نادیده گرفتن روز جهانی قدس نیستند.

تقارن ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی و روز جهانی قدس، اندیشه‌های امام(‌ره) ‌را به جامعه یادآور می‌شود و ما اصحاب رسانه استان گلستان در مسیر اعتلای این حرکت نورانی بنیانگذار کبیر انقلاب با یکدیگر هم قسم می‌شویم تا با فریاد آزادی و تا زمان ایجاد تمدن اسلامی دست از روشنگری برنداریم.

ما اصحاب رسانه استان گلستان ضمن اعلام حضور پرشور در راهپیمایی سراسری و دشمن‌شکن روز جهانی قدس که نماد حمایت از مردم مظلوم فلسطین است، مواضع خود را با بانگ رسای الله‌اکبر و «خامنه‌ای رهبر» و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا به جهانیان اعلام می‌نماییم.

بر اساس این حضور «آزادی بیت‌المقدس» و «رهایی ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین» از سلطه اشغالگران صهیونیست را آرمان بلند انقلاب اسلامی و راهبرد سرنوشت‌ساز حضرت امام راحل و مقام عظمای ولایت و رهبری برای جهان اسلام دانسته و از تمامی ظرفیت‌های رسانه‌ای خود برای مخابره شدن این پیام الهی استفاده خواهیم کرد.

ما اصحاب رسانه استان گلستان معتقد هستیم  تنها راه حل مسأله فلسطین «بازگشت آوارگان فلسطینی از اقصی نقاط دنیام  «برگزاری همه‌پرسی فراگیر و آزاد برای تعیین آینده این کشور»  است.

فعالان رسانه‌ای استان گلستان با حضور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس صدای عظمت و اقتدار ملت ایران را در مسیر آزادی قدس با قلم،‌ دوربین و صدای خود منعکس خواهند کرد.

والسلام علیکم و رحمته الله و برکاته

[ad_2]

لینک منیع :

به اطلاع میرساند تین خبر توسط موتور جستجوی شورا نیوز دریافت شده و این رسانه در خصوص محتوای آن هیچ مسولیتی ندارد