به گزارش «شورا نیوز» و به نقل از فارس، اولین مراسم سالگرد شهدای واقعه خان طومان سوریه با حضور هزاران‌نفر از مردم مازندران با سخنرانی سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مصلای بزرگ شهر ساری برگزار شد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: با طلوع خورشید اسلام، عالم بشریت جان گرفت و روحی مجدد در کالبد انسان دمیده شده و انسانها را از لبه پرتگاه و قتلگاه جاهلیت نجات داد.

وی اسلام را بزرگترین هدیه خداوند به همه انسان ها دانسته و افزود: متاسفانه افراد جاهل از همان روز نخست دشمنی با اسلام را آغاز نموده و ۲۳ سال رنج و مشقت را بر وجود نازنین پیامبر تحمیل کردند.

سردار غیب پرور به دوران حکومت امیرالمومنین اشاره نموده و خاطر نشان کرد: امام علی علیه السلام را که مجسمه عدالت بود در محراب عبادت به شهادت رساندند و آنقدر فضا را مسموم کرده بودند که عده ای از نماز خواندن مولا هم تعجب می کردند.

وی در همین خصوص ادامه داد: اسلام از همان روز اول با دشمنی ها مواجه بود و خاکریز شیطان هیچگاه بنای تحمل اسلام را نداشته و ددمنشی و خوی وحشی گری همیشه در جبهه کفر بوده و هست.

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج با اشاره به زندانی و تبعید کردن، و یا به شهادت رساندن عالمان و آزادی خواهان طی قرن های متمادی بیان کرد: خداوند مشیت نمود تا با رهبری امام امت و نصرت امت این انقلاب پیروز گردد و نور اسلام در سراسر عالم مجدد بدرخشد.

وی همراهی مردم را در طول انقلاب یادآور شده و اظهار داشت: همواره حرمله ها، بوسفیانی ها، یزیدیان و یهودیان دوباره به هم پیوسته تا در مقابل انقلاب اسلامی بایستند و روز به روز شاهد افزایش دشمنی و خباثت دشمن هستیم.

سردار غیب پرور تاکید کرد: ما نه تنها روی موشک هایمان بلکه روی تک تک فشنگ ها و تجهیزاتمان شعار مرگ بر اسراییل را حک می کنیم چرا که مرگ بر اسراییل شعاری راهبردی است که تمام آزادی خواهان عالم به این مقاومت و شجاعت ایران اسلامی مفتخرند.

وی در همین خصوص افزود: شعار مرگ بر اسراییل تقوا و روحیه ی انقلابی و پایبندی به اصول می خواهد و زیر سوال بردن آرمان ها و شعارهای انقلاب حرفی بی ارزش است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: نبرد ما با اسراییل قابل معامله نیست.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فتنه دشمنان در سوریه؛ تل اویو را سرچشمه تمام ظلم ها در سوریه و لبنان دانست که با اسلام جعلی به جنگ با اسلام ناب آمده اند.

سردار غیب پرور به حضور فعال مردم برای حراست از اسلام اشاره نمود و گفت: عده ای در طول ۸ سال دفاع مقدس زورشان نرسید و پس از آن با حصر اقتصادی و جنگ فرهنگی به دشمنی با ملت برخواستند و امروز هم میلیاردها دلار در فضای مجازی هزینه می کنند تا مقدسات را از ما بگیرند.

وی تکفیری ها را حرمله های زمان خوانده و بیان کرد: رمز و راز شکست گروه های تکفیری غیرت مدافعان حرم است که بحمدلله روز به روز تقویت شده و خیل عظیمی از جوانان برای اعزام به جبهه مقاومت صف کشیده اند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین تداوم راه شهدا را ضروری دانسته و تاکید کرد: برای ادامه راه شهیدان باید کلام ولایت را آویزه گوش نماییم. راه شهدا یعنی تبعیت پذیری از رهبری؛ و پاسداری از خونشان، گوش به فرمان ولایت بودن است.

وی انقلابی ماندن را برای تدوام انقلاب ضروری خوانده و تصریح کرد: در تمام صحنه های انقلاب حاضریم و این انقلاب را با هیچ چیز معامله نکرده و تا پای جان از انقلاب و رهبری دفاع خواهیم کرد.

وی در پایان سخنان خویش تصریح کرد: به برخی، خوش خیالی دست ندهد چرا که ما با آمریکا مبارزه می کنیم و در عین حال به قدرت داخلی مان ایمان داریم و در این راه با هیچ احدی تعارف نداریم.

انتهای پیام/