جانشین فرمانده نیروی انتظامی در خصوص وضعیت سرباز مفقود شده مرزبانی گفت: براساس آخرین خبرهایی که داریم این سرباز فداکار پس از مجروح شدن به خاک پاکستان منتقل شده و اقدامات جدی ما در خصوص تعیین سرنوشت این سرباز فداکار ادامه دارد.

به گزارش سایت پلیس، سردار ” اسکندر مومنی” در حاشیه بازدید از نوار صفر مرزی در منطقه “میرجاوه” در جمع خبرنگاران گفت: این حادثه جنایتکارانه و ناجوانمردانه دشمنان، همکاران ما را مصمم تر در دفاع از تمامیت ارضی و دفاع از مردم این منطقه خواهد کرد و هدف از این اقدامات کور و بی ارزش ضربه زدن به مردم و جلوگیری از پیشرفت منطقه است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی افزود: از نظر نظامی، تاکتیکی و عملیاتی این اقدام کوردلانه فاقد هرگونه ارزشی است و ما مقید به احترام به حق حاکمیت کشور همسایه هستیم.

این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: این اقدامات ناجوانمردانه ما را در دفاع از مردم منطقه و تمامیت ارضی مصمم‌تر می کند و هم‌اکنون آمادگی کامل در مرزها وجود دارد و امنیت کامل برقرار است.

جانشین نیروی انتظامی افزود: ما در مجموعه نیروی انتظامی بخشی از رایزنی‌های دیپلماسی را انجام داده‌ایم و مرزبانان ما اعتراض رسمی خود را اعلام کرده و از طرف دیگر دستگاه دیپلماسی کشور در حال پیگیری موضوع است.

وی تاکید کرد: ما انتظار داریم که دولت پاکستان در آن سوی مرزها به وظایف خود عمل کند تا دیگر شاهد این گونه حوادث در آینده نباشیم.

این مقام ارشد انتظامی در خصوص وضعیت سرباز مفقود شده مرزبانی گفت: براساس آخرین خبرهایی که داریم این سرباز فداکار پس از مجروح شدن به خاک پاکستان منتقل شده و اقدامات جدی ما در خصوص تعیین سرنوشت این سرباز فداکار ادامه دارد.

سردار مومنی گفت: ما از آخرین امکانات پیشرفته در مرزها برای برقراری امنیت استفاده می کنیم و امیدواریم منابع لازم درخصوص این طرح در اختیار قرار گیرد تا انسداد مرزها به طور کامل به انجام برسد.

وی همچنین افزود: وقتی به ملاقات خانواده این شهیدان عزیز می رویم آنها به ما روحیه می دهند و می گویند ما آماده هستیم تا فرزندان دیگر خود را هم برای دفاع از انقلاب و اسلام تقدیم کنیم و این اقدام آنها ما را در دفاع از مرزها مصمم تر می کند.