به گزارش «شورا نیوز» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ جلسه مشترک شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و روسای ستادهای استانی نامزد حزب موتلفه اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با حضور سیدمصطفی میرسلیم، محمدنبی حبیبی دبیرکل، اسدالله بادامچیان نایب رئیس شورای مرکزی و محمدعلی امانی رئیس ستاد مرکزی انتخابات برگزار شد.

در این نشست کلیه دبیران استانی حزب موتلفه اسلامی در تمامی استان‌های کشور به عنوان روسای ستاد میرسلیم معرفی شدند و نحوه فعالیت‌های اجرایی و سیاست‌های انتخاباتی حزب نیز تشریح شد.

بر اساس این گزارش، در این جلسه درخصوص چگونگی اجرای سیاست‌های انتخاباتی حزب موتلفه اسلامی و عزم و اراده برای کار جدی در عرصه تبلیغات و شناساندن نامزد حزب، تبادل نظر صورت گرفت و به همه روسای ستادهای سراسر کشور ابلاغ شد تا از هرگونه مجادله و تخریب رقبا دوری کرده و فعالیت‌های خود را تنها در راستای معرفی برنامه‌های سیدمصطفی میرسلیم و پیگیری اهداف و سیاست‌های حزب موتلفه اسلامی قرار دهند.

دبیران حزب موتلفه اسلامی در استان‌های کشور که هم‌اکنون بعنوان روسای ستادهای انتخاباتی حزب منصوب شده اند، نظزات خود را پیرامون آخرین وضعیت انتخاباتی استان‌ها بیان کردند و در نهایت با جمع‌بندی یکسان درخصوص حمایت قاطع از نامزد حزب موتلفه اسلامی عازم محل فعالیت خود شدند.

انتهای پیام/