به گزارش «شورا نیوز» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در پی تماس فوری شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر بروز آتش سوزی در طبقه منفی یک ساختمان سه طبقه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۱۷ و ۱۰۳ را ساعت ۱۰:۱۷ صبح امروز به خیابان فرجام، خیابان حیدرخانی، نبش خیابان نوری اعزام کرد.

امیر مهدیانی مدیر منطقه سه عملیات آتش نشانی در این باره گفت: در یک ساختمان مسکونی سه طبقه شش واحدی در قسمت زیرزمین به مساحت ۳۰ متر مربع که انبار یک مغازه لبنیاتی بود دچار آتش سوزی شده و دود بسیار غلیظی از درب و پنجره های آن خارج می شد.

وی افزود: نیروهای آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه پس از قطع جریان برق و گاز، با بکارگیری دستگاه های تنفسی ویک رشته لوله آب رسانی وارد طبقه منفی یک شده و عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

مهدیانی بیان کرد: همزمان گروه دیگری از آتش نشانان با بکارگیری دستگاه های تنفسی وارد ساختمان شدند و پس از جستجو، سه نفر از ساکنان ساختمان را از میان دود و حرارت شدید خارج کرده و به محل امن انتقال دادند.

مهدیانی با اشاره به اینکه آتش نشانان با سرعت عمل خود از گسترش آتش سوزی جلوگیری کردند، تاکید کرد: آتش نشانان پس از خاموش کردن کامل آتش سوزی، ایمن سازی و تخلیه اجناس سوخته محل حادثه را تحویل مالک مغازه دادند.

 

انتهای پیام/