آلبوم «در عشق زنده باید» به آهنگسازی «مجید مولانیا» با صدای «وحید تاج» و به تهیه‌کنندگی «صدرالدین حسین‌خانی» امروز یکشنبه ۲۲۲ اسفند همزمان با رونمایی این اثر موسیقایی در شهر کتاب «الف» تهران منتشر ‌شد.

آلبوم موسیقی «در عشق زنده باید» به آهنگسازی «مجید مولانیا» با صدای «وحید تاج» و به تهیه‌کنندگی «صدرالدین حسین‌خانی» مدیر شرکت موسیقی «ایران گام» و با همکاری اعضای گروه موسیقی «سور» امروز یکشنبه ۲۲ اسفند همزمان با رونمایی این اثر موسیقایی در شهر کتاب «الف» تهران؛ توسط مؤسسه پخش «هنر شهر» در سراسر کشور منتشر ‌شد و در اختیار علاقمندان به موسیقی قرار گرفت.

مراسم رونمایی و جشن امضای این اثر موسیقایی در ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۲۲ اسفند ماه جاری در شهر کتاب «الف» منطقه زعفرانیه تهران واقع در خیابان مقدس اردبیلی، میدان الف، خیابان الف شمالی، پلاک یک برگزار می‌شود و ورود برای عموم علاقمندان آزاد است. در این مراسم دکتر «حسام الدین سراج» خواننده و استاد دانشگاه و همچنین دکتر «ایرج شهبازی» استاد دانشگاه تهران به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

در این آلبوم، از یکی از سازهای ابداعی استاد «محمد رضا شجریان» به نام «تندر» استفاده شده است که در بروشور این اثر در مورد آن نوشته شده است: «تندر» سازی است شبیه به سنتور بم با رنگ صدای تازه‌تر که علاوه بر تقویت محدوده صدای بم ارکستر، پوشش گرمی به صدای ارکستر داده است؛ این ساز شامل ١۴ خرک و ۴ اکتاو می‌باشد، در این مجموعه برای تقویت محدوده صدای بم، از این ساز استفاده شده است که علاوه بر برآورده شدن این نیاز، پوشش گرمی به صدای گروه اضافه کرده است، سپاس بیکران از استاد «محمد رضا شجریان» برای تمامی تلاش‌هایی که تا به امروز برای اعتلای موسیقی ایرانی کرده‌اند.

آلبوم «در عشق زنده باید» که بر اساس گزیده‌هایی از دیوان «شمس مولانا»؛ در مایه نوا توسط «مجید مولانیا» آهنگسازی شده است؛ ضبط ارکستر آن در زمستان ۱۳۹۲ توسط «فربد فروغی» و «مهدی بابادوست» و ضبط آواز آن در پاییز ۱۳۹۳ توسط «حامد حقیقی» و همچنین میکس و مسترینگ آن در بهار ۱۳۹۵ توسط «فربد فروغی» انجام شده است.

قطعات آلبوم «در عشق زنده باید» عبارتند از: تصنیف «سرو خرامان»، «در عشق زنده باید» قطعه‌ای برای آواز، همنوازان آواز: مجید مولانیا و علیرضا دریایی، تصنیف «عاشقان»، «گلگشت» چهار مضراب، تصنیف «خانه عشق»، «مه دلستان» ساز و آواز، همنوازان آواز: جمشید صفرزاده، بهزاد حسن‌زاده و صابر سوری و تصنیف «شمعع جهان».

اعضای گروه موسیقی «سور» عبارتند از؛ جمشید صفرزاده ـ نوازنده سنتور و تندر، حمید قنبری ـ نوازنده سازهای کوبه‌ای، علیرضا دریایی ـ نوازنده کمانچه، صابر سوری ـ نوازنده عود، امین دادوری ـ نوازنده سازهای کوبه‌ای، مهدی بصیرت‌منش ـ نوازنده قیچک باس، بهزاد حسن‌زاده ـ نوازنده کمانچه، مجید مولانیا ـ آهنگساز و نوازنده سه‌تار و همچنین امین یساولی هم به عنوان نوازنده مهمان در یکی از تصانیف به نوازندگی پرداخته است.
طراح گرافیک آلبوم «در عشق زنده باید» توسط «علیرضا صفایی» انجام شده و «جواد مولانیا» عکاس این اثر موسیقایی و همچنین و مدیر اجرایی آن را «مهدی بشکوفه» برعهده داشته است.