به گزارش “شورا نیوز” ، محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  فارس،‌ در پاسخ به این سوال که اگر در کنار روحانی گزینه دیگری از طیف اصلاح‌طلبان معرفی شود مورد بررسی و حمایت قرار خواهد گرفت یا خیر، اظهار داشت:‌ خیر؛ مواضع ما روشن است و ما قبلا آنها تشریح کردیم.

وی افزود: در مجموع با توجه به تنگناهایی که فراروی دولت هم در عرصه داخلی و هم بین‌المللی وجود داشته، عملکرد دولت یازدهم قابل قبول است.

نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: گزینه ما برای انتخابات ریاست جمهوری تقریبا قطعی است که آقای روحانی خواهد بود.

تابش در ادامه در پاسخ به این سوال که زمزمه‌هایی مبنی بر کاندیدای احتمالی اصلاح‌طلبان در کنار روحانی شنیده می‌شود که آیا این موضوع صحت دارد یا خیر، عنوان کرد: باید بگویم عقل ایجاب می‌کند که کاندیدای احتیاطی داشته باشیم که مشخص است «احتیاطی» است ولی قرار نیست که او کاندیدای اصلی ما شود.

وی درباره برگزاری جلسات شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و بحث و بررسی مصادیق و گزینه‌های ریاست‌جمهوری اصلاح‌طلبان گفت که هنوز وارد مصادیق نشدیم؛ برای این موضوع هنوز جای کار دارد و فرصت باقی است.

انتهای پیام/