آلبوم رسمی «شهرام میرجلالی» به بازار می‌آید
 مجوزهای اولین آلبوم رسمی «شهرام میرجلالی» صادر شد و به زودی در نوبت تکثیر و پخش قرار می‌گیرد. این اثر با همت موسسه فرهنگی هنری «طنین آهنگ پارس» به مدیریت «بهنام کریمی» و تهیه‌کنندگی «علیشاه صمدی» آماده انتشار شده و قرار است تا اردیبهشت ماه ۹۶ به بازار عرضه شود. این آلبوم  شامل ۱۴ قطعه است و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تعدادی از تک‌آهنگ‌های شاخص این خواننده به همراه آثار جدیدش در این  آلبوم قرار گرفته است و در هفته‌های آینده چند قطعه با صدای این خواننده به مخاطبان عرضه می‌شود. آلبوم شهرام میرجلالی در حالی به مراحل پایانی خود نزدیک شده که این مجموعه طی یک سال اخیر دستخوش تغییرات گسترده‌ای در تیم اجرایی و عوامل تولید شده و به همین دلیل ترکیب قطعات آلبوم او تا حد زیادی عوض شده است.

به گفته دست‌اندرکاران آلبوم این خواننده، در هفته جاری قطعه جدید «یه تصمیم تازه» با صدای شهرام میرجلالی با اخذ مجوزهای دفتر موسیقی وزارت ارشاد از سایت «موسیقی ما» منتشر خواهد شد. قطعه‌ای که چند چهره مطرح موسیقی پاپ در آن حضور دارند و گفته می‌شود نسبت به قطعات گذشته این خواننده جوان تفاوت‌هایی دارد. همچنین او این روزها درگیر تولید چند پروژه تصویری هم هست که احتمالاً یکی از آنها تا عید  نوروز منتشر خواهد شد.

«مادر»، «بارون عشق»، «نجات»، «بوم دنیا»، «دلشوره»، «کی می‌خوای برگردی؟» و «هوادار» از جمله تک‌قطعاتی بودند که پیش از این با صدای شهرام میرجلالی منتشر شده بود.

جزئیات بیشتر در مورد آلبوم شهرام میرجلالی به زودی از این رسانه منتشر می‌شود.