[ad_1]

افشین امیدی شنبه شب پس از شکست تیمش برابر پارس جنوبی درگفت و گو با ایرنا افزود: این تیم پارسال نیز نایب قهرمان مسابقات شد ولی با این وجود ۴۰ درصد از قرارداد سال گذشته بازیکنان تاکنون پرداخت نشده است.
وی بیان کرد: با وجود مشکلات شدید مالی ادامه کار برای تیم شهریار ساری بسیار سخت شده و با این روند، تیم شهریار سرنوشتی جز سقوط ندارد.
امیدی ادامه داد: امشب در بازی برابر پارس جنوبی نیز پنج بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداشتیم که به دلیل مشکلات مالی اردوی تیم را ترک کرده اند.
وی یادآورشد:مدیرکل ورزش استان مازندران قول مساعد برای حمایت از تیم شهریار ساری داده که امیدواریم هر چه زودتر حمایت مالی آنها از تیم محقق شود.
امیدی گفت: تیم شهریار ساری در صورت حمایت مالی و بازگشت بازیکنانی که اردوی تیم را ترک کردند می تواند روند ناکامی های خود را پایان دهد.
وی در ارتباط با تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی نیز گفت: پارس جنوبی تیم شایسته و قابلی است که در این چند سال بسیار خوب ظاهر شده است.
امیدی افزود: تیم پارس جنوبی تبدیل به قطبی مهم در فوتبال ساحلی کشور شده که نتیجه حمایت های بی دریغ مسئولان و هواداران پرشورش در بوشهر است.
پارس جنوبی با این برد ۱۵ امتیازی شد و رتبه دوم خود را در جدول حفظ کرد.
تیم شهریار ساری نیز با پذیرش ششمین شکست متوالی خود در این فصل همچنان در انتهای جدول باقی ماند.
پارس جنوبی در هفته هفتم بازی ها به مصاف تیم شهدای چلیچه چهار محال و بختیاری می رود و شهریار ساری نیز در خانه برابر شهرداری بندرعباس صدرنشین مسابقات صف آرایی می کند.
۷۲۱۲/۶۰۴۵

انتهای پیام /*

[ad_2]

منبع خبر