[ad_1]

به گزارش خبرنگارمهر، عابدین لطفی  امروز پنج شنبه در جمع تعدادی از خبرنگاران با اشاره به اینکه هدایت نشدن آب های سطحی در برخی معابر ناحیه بهاران باعث شده در حین بارش باران آب گرفتگی شدیدی ایجاد شود، گفت: امسال در حین بارش باران از معابر اصلی و فرعی بازدید هایی انجام شد و معابری که دچار آبگرفتگی شدند،شناسایی کردیم.

وی  با بیان اینکه عملیات هدایت آب های سطحی رفع آبگرفتگی معابر بهاران در دستور کار این شهرداری قرار گرفت، اظهارداشت: تاکنون در پنج نقطه از این ناحیه عملیات هدایت آب های سطحی اجرا شده است.

وی عنوان کرد:  این عملیات با هدف کنترل آب گرفتگی معابر، تسهیل در رفت و آمد شهروندان و وسایل نقلیه در حین بارش باران اجرا شده است.

سرپرست شهرداری ناحیه بهاران سنندج بیان کرد: معابر جنب مسجد سراج، سه راه تانکرسازی، بلوار ۲۲ بهمن جنب پل بهاران، جنب بانک مسکن و بلوار پاسداران جنب پمپ بنزین از جمله معابری است که عملیات هدایت آب های سطحی در آن اجرایی شده است.

لطفی اظهارداشت: اجرای هدایت آب های سطحی دیگر معابر و خیابان های شهرک بهاران از دیگر برنامه های این شهرداری در راستای جلوگیری از آب گرفتگی معابر است که در طول سال جاری تلاش خواهیم کرد به انجام برسانیم.

[ad_2]

لینک منیع :

به اطلاع میرساند تین خبر توسط موتور جستجوی شورا نیوز دریافت شده و این رسانه در خصوص محتوای آن هیچ مسولیتی ندارد