[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علی اصغر مهری امروز در نشست بررسی گره های ترافیکی در زمان اربعین در شهرستان مهران اظهار داشت: ایجاد پل بانرحمان محصور سازی دو طرف ۱۱ کیلومتری پایانه به مرز، ایجاد راه اضطراری در مسیر میدان اربعین تا شهرمهران، بهسازی مسیر قدیمی مهران به ایلام، بهسازی فرودگاه قدیم جهت ناوگان هوایی از ضروریات است که امسال به آن باید توجه شود.

وی همچنین ساماندهی پارکینگ‌ها را از مسائل مهم گره های ترافیکی اربعین در مهران دانست و گفت با ساماندهی پارکینگ‌ها ناوگان حمل و نقل عمومی و اتوبوس ها ساماندهی می‌شود و زائران می‌توانند به راحتی به شهرها و استانهای خود مراجعه کنند و ترافیک در این مسیر ها کاهش یابد.

مهری بر ایجاد کمربندی غربی در این شهر جهت رفع گره های ترافیکی اربعین تاکید کرد و گفت: ایجاد کمربند غربی شهر مهران می‌تواند در رفع گره های ترافیکی اربعین موثر باشد.

وی همچنین بعد جداسازی مسیر رفت و برگشت ماربره به صالح آباد تأکید کرد و گفت: حرکت پیاده روی در ایام اربعین به سوی سال آباد با ایجاد جداسازی مسیر رفت و برگشت ماربره به صالح آباد می‌تواند باعث روان شدن ترافیک در این مسیر شود.

[ad_2]

لینک منیع :

به اطلاع میرساند تین خبر توسط موتور جستجوی شورا نیوز دریافت شده و این رسانه در خصوص محتوای آن هیچ مسولیتی ندارد