[ad_1]

به گزارش خبرگزاری مهر، محمداسماعیل سعیدی اظهار کرد: قرعه‌کشی در کمیسیون مجلس برای اعزام چند نماینده به جام‌جهانی فوتبال روسیه انجام گرفته بود که نام بنده نیز جزو منتخبان برای اعزام بود.

وی افزود: زمانی که خبر انتخاب بنده جهت اعزام به روسیه اعلام شد بلافاصله انصراف خود از این سفر را اعلام کردم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با اشاره به اینکه وقتی وضعیت اقتصادی و معیشت مردم مناسب نیست، چگونه می‌توان از بیت‌المال به سفر خارج و برای تماشای فوتبال رفت، تصریح کرد: از نظر وجدانی و به عنوان نماینده مردم نمی‌توانم چنین حقی به خود بدهم تا از بیت‌المال به سفر بروم که هیچ منفعتی برای رونق سفره‌های مردم ندارد.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت اقتصادی و معیشتی برخی از مردم در شرایط مناسبی نیست و حتی گاهاً به نان شب هم محتاج هستند، به هیچ وجه قابل قبول نیست تا از بیت‌المال به سفر روسیه و برای جام‌جهانی رفت.

سعیدی ادامه داد: در ماه مبارک رمضان هستیم و این ماه فرصتی برای تزکیه نفس و کمک به مستضعفان است و حتی اگر سفره یک مسلمان و هموطنم در افطار خالی باشد، باید به عنوان نماینده آنها تلاش کنم تا مشکلاتشان حل شود نه اینکه راهی سفر جام جهانی روسیه شوم.

وی با بیان اینکه از دیگر نمایندگان منتخب برای اعزام به جام جهانی خبر ندارم و نمی‌دانم چه موضع‌گیری داشتند، افزود: ولی تا آنجایی که اطلاع دارم بنده تنها نماینده‌ای هستم که انصراف از این سفر را داده‌ام.

[ad_2]

لینک منیع :

به اطلاع میرساند تین خبر توسط موتور جستجوی شورا نیوز دریافت شده و این رسانه در خصوص محتوای آن هیچ مسولیتی ندارد