به گزارش «شورانیوز» به نقل از فارس؛ تیم فوتبال پرسپولیس امروز در حالی به مصاف ذوب آهن اصفهان می‌رود که حاشیه‌های زیادی گریبان این تیم را گرفته است که می‌توان به سه روز تمرین نکردن شاگردان برانکو در اعتراض به مشکلات مالی و همچنین عدم حضور در اردوی شب قبل از بازی با ذوب آهن اشاره کرد و حالا پرسپولیس در حالی به مصاف حریف اصفهانی خود می‌رود که همانند سال‌های دهه ۶۰ بازیکنان ظهر روز بازی دور هم جمع شده‌اند تا امروز به میدان بروند.

اعتراض پرسپولیسی‌ها به مشکلات مالی و عدم پرداخت به موقع قراردادهای آنهاست و این در حالی است که مدیران باشگاه پرسپولیس در چند وقت اخیر تلاش کردند تا این مشکل را حل کنند اما طبق صحبت‌هایی که علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس روز گذشته با کاپیتان‌های پرسپولیس داشت تا ۲۴ اردیبهشت پولی به حساب این باشگاه نخواهد آمد و این دقیقاً همان موضوعی است که ناراحتی، اعتراض و اعتصاب پرسپولیسی‌ها را در پی داشته است.

تیم پرسپولیس امروز در حالی از ساعت ۱۸ به مصاف ذوب آهن می‌رود که ساعاتی قبل از بازی شایعه استعفای علی‌اکبر طاهری سرپرست این باشگاه به گوش می‌رسد و گویا قرار است وی طی امروز یا نهایتاً فردا از سرپرستی باشگاه پرسپولیس استعفا دهد و حتی مسئولان وزارت ورزش هم در جریان این مسأله قرار گرفتند.

باید دید در نهایت خبر استعفای طاهری به وقوع خواهد پیوست یا اینکه او قصد دارد با به راه افتادن این شایعه به تیم پرسپولیس شوک وارد کند؟

البته پیش از این هم چنین شایعه ای وجود داشته اما این اتفاق رخ نداده است. ضمن اینکه شاید تصمیم طاهری جدی باشد اما مشاوران وی و یا اطرافیان باشگاه او را از این تصمیم منصرف کنند.

پایان بازی پرسپولیس و ذوب آهن آبستن خیلی حوادث است. رویدادهایی که می تواند برای این باشگاه مثبت باشد یا منفی.

انتهای پیام/