تورکنسرت «ناگفته» با اجرا در تبریز توانست زمینه‌ی ساختن نخستین سالن موسیقی در این شهر را فراهم کند.

ناگفته با یک بار تمدید در روزهای ٣٠،٢٩و ٣١ فروردین ١٣٩۶ به روی صحنه رفت و باعث فراهم شدن زمینه ساخت نخستین سالن موسیقی در تبریز شد.

کنسرت «ناگفته» در تالار چیچک میزبان جمعیتی بالغ بر ۶٠٠٠ نفر بود. اما کیفیت پایین سالن، اعتراض شهرام و حافظ ناظری را در پی داشت.
ناظری‌ها با انتقاد صریح از کیفیت سالن در تبریز خواستار رسیدگی مسئولان شدند.

استاد شهرام ناظری در این باره گفت: سالن چیچک سالن خوبی است اما استانداردهای اجرای موسیقی را ندارد و آکوستیک نیست. موسیقی ملی ما نیاز به سالن‌های مجهز در تمام کشور دارد. امیدوارم مسئولان این اشتیاق مردم را ببینند و در آینده‌ای نزدیک برای ساخت سالن‌های بهتر اقدام کنند.

حافظ ناظری خالق اثر «ناگفته» نیز با اشاره به سکوت و همراهی مردم گفت: این همراهی شما جای قدردانی دارد. من به شدت نگران دوستانی هستم که در انتهای سالن نشسته‌اند. به احترام شما شاید به اندازه سه کنسرت کامل زمان گذاشتیم و تلاش کرده ایم  تا صدای خوبی به گوش شما  برسد، امیدواریم که شرمنده شما نشده باشیم.

او ادامه داد: شور و اشتیاق شما را اگر مسئولان ببینند بی شک به فکر ساخت سالن برای شهر شما خواهند بود.

انتقاد ناظری‌ها شهردار منطقه ٩ تبریز حمید شاهوردی را بر آن داشت تا بعد از پایان آخرین شب اجرا، در کنار مردم ، ساخت نخستین سالن مجهز موسیقی تبریز را  به ناظری ها وعده بدهد و زمان عملی شدن این امر را شهریور سال جاری اعلام کند.

تور کنسرت «ناگفته» در شهر تبریز روز جمعه با مراسم جشن امضای آلبوم به پایان رسید. این مراسم ازساعت ١۶ شروع و با توجه به  استقبال حدود ۲ هزار تن از مردم  تا ساعت ٢٢ ادامه پیدا کرد
این گروه در گام بعدی به کرج می‌رود و در ۷ اردیبهشت برای مردم این شهر برگزار می‌شود.

«ناگفته» اثر حافظ ناظری است که با همراهی استاد شهرام ناظری اجرا می‌شود.