خبر لغو کنسرت محمد معتمدی در شیراز که قرار است ۲۱ اردیبهشت برگزار شود، تکذیب شد و این هنرمند در تاریخ تعیین شده روی صحنه می‌رود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در اطلاعیه ای اخبار منتشر شده مبنی بر لغو کنسرت محمد معتمدی خواننده موسیقی در شیراز را نادرست خواند و اعلام کرد: طبق برنامه، این کنسرت پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه در تالار حافظ برگزار می‌شود.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به انتشار برخی اخبار مبنی بر لغو این کنسرت در روز هفتم اردیبهشت ماه جاری، یادآوری کرد: این خبر نادرست است و درخواستی برای برگزاری این کنسرت در این روز دریافت نشده است.
بر این اساس ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس مجوزهای لازم را برای بیست و یکم اردیبهشت ماه صادر کرده و در این اجراها، قطعات منتخب محمد معتمدی به آهنگسازی تعدادی از بزرگان موسیقی کشور که طی دوران فعالیتی این هنرمند که با استقبال مخاطبان رو به رو شده در ۲بخش اجرا می شود.
«کویر» با ترانه و آهنگ محمد معتمدی، «شکنم ساغر» به آهنگسازی پرویز یاحقی، «به یاد صیاد» به آهنگسازی جواد لشگری، «بیا» به آهنگسازی حبیب الله بدیعی، «چون مرده شوم»، «پرواز» به آهنگسازی محمد معتمدی، «امید جانم» به آهنگسازی علی تجویدی، «به نگاهم بنگر» به آهنگسازی پرویز یاحقی و «رفته ز دل» به آهنگسازی امیر مهدی مقدم از جمله قطعاتی هستند که در این مجموعه کنسرت ها برای مخاطبان اجرا می شود.
امیر مهدی مقدم نوازنده عود، تنظیم کننده و رهبر نوازندگان، داود اسلفی نوازنده پیانو، پویان جمشیدی نوازنده پرکاشن، مسیح مردی ها نوازنده ویولن سل، احمد محمدیان نوازنده کلارینت و دودوک گروه اجرایی کنسرت را تشکیل می‌دهند.