به گزارش «شورا نیوز» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وقوع این حادثه ساعت ۱۳:۳۰ روز گذشته به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه ۷۳ و ۲ به همراه خودرو نردبان را به خیابان انقلاب اسلامی، خیابان بهار جنوبی رهسپار کرد.

به گفته یداله مددی افسر آماده منطقه شش عملیات آتش نشانی تهران، در محل حادثه یک مجتمع تجاری سه طبقه که در آن فروشگاه ها و انبارهای لوازم سیسمونی و پوشاک کودک قرار داشت آتش گرفته و دود بسیار غلیظی راهروها و طبقات این مجتمع را فرا گرفت.

وی بیان کرد: کانون آتش سوزی در طبقه سوم این مجتمع تجاری و در یک انبار ۱۰۰ مترمربعی مملو از پوشاک کودک بود و هر لحظه امکان سرایت شعله های آتش به واحدهای تجاری دیگر وجود داشت که با توجه به بسته بودن درب انبار آتش نشانان بی درنگ با استفاده از ابزار مخصوص درب ورودی را باز کرده و با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده شعله های آتش را مهار و کاملاً خاموش کردند.

این افسر آماده در ادامه گفت: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از شهروندان آسیبی نرسید و نیروهای عملیاتی با سرعت عمل خود از سرایت آتش سوزی به واحدهای تجاری و انبارهای همجوار جلوگیری کردند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران در دست بررسی است.

انتهای پیام/