به گزارش«شورا نیوز» و به نقل از ورزش سه ، ساسان انصاری پس از اینکه در هفته چهارم پرسپولیس را ترک کرد و به فولاد بازگشت موتور گلزنی اش به شدت کار می کرد تا جایی که موفق شد در ۱۰ هفته ۱۲ گل بزند، این موفقیت برای انصاری اما از ابتدای نیم فصل دوم ادامه نداشت تا جایی که انصاری هفته ها موفق نشد دروازه تیم های مقابل را باز کند.

انصاری که با حضور در پست مهاجم نوک موفق شده بود این گل ها را بزند در بعضی بازی ها در پست وینگر و یا حتی هافبک نفوذی بازی کرد و از دروازه حریفان دور تر شد و این دوری باعث شد که زهر ساسان گرفته شود. ساسان اما در برابر گسترش فولاد که در بازی رفت نتوانسته بود گل بزند، گل زد تا تعداد گلهایش به عدد ۱۳ برسد.

مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس نیز از این بدبیاری های ساسان استفاده کرد و موفق شد در هفته قبل با گل دقیقه آخری برابر پیکان چهارده گل شود و خودش را به صدر جدول برساند.

این در حالی بود که بسیاری طارمی را آقای گل می دانستند اما انصاری از تلاش دست برنداشت و موفق شد بازهم برابر نفت تهران بدرخشد، او که در بازی رفت سه گل به تیم آقای گل جهان زده بود، در بازی امروز نیز دو گل زد، او یک بار از روی نقطه پنالتی و یک بار با ضربه سر دروازه فراهانی را گشود، انصاری که تمام پنالتی های خود در این فصل را به گل تبدیل کرده ، خودش ۴ پنالتی را برای تیمش به دست آورده است.
گل کردن پنالتی بدون خطا در یک دوره مسابقات خودش هنر می خواهد که ساسان با تمرکز بسیار موفق شده آن را به دست بیاورد. انصاری با دو گلی که امروز زد بازهم پرچم خودش را بالا برد و در صدر جدول گلزنان به تنهایی ایستاد، کورسی که البته سه رقیب جدی به نام های طارمی، منشا و قاضی در آن می بیند.