به گزارش “شورا نیوز” و به نقل از تسنیم، صبح امروز (سه‌شنبه) در ادامه لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا موسوم به NBA، تیم‌ کلیولند کاوالیرز، متحمل شکست سنگینی مقابل سان آنتونیو اسپرز در سالن AT&T شد. در این بازی، کاوای لیونارد ۲۵ امتیاز و پائو گسول ۱۴ امتیاز دیگر برای اسپرز کسب کردند تا این تیم به پنجمین پیروزی متوالی خود در فصل جاری برسد. لیونارد در ۱۰۰ بازی گذشته تیمش، حداقل ۱۰ امتیاز کسب کرده است.
لبران جیمز، فوق ستاره تیم کلیولند در کوارتر سوم این بازی به دلیل برخورد آرنج یکی از بازیکنان به گردنش، آسیب دید و به بازی ادامه نداد. او با این وجود با کسب ۱۷ امتیاز، هشت پاس گل و هشت ریباند، مؤثرترین بازیکن تیمش بود.

لبران جیمز، ۲۴ امتیاز تا رسیدن به رکورد شکیل اونیل (۲۸ هزار و ۵۹۶ امتیاز) به عنوان هفتمین بازیکن تاریخ لیگ فاصله دارد.

تیم اوکلاهماسیتی تاندر نیز با درخشش راسل وستبروک و با اختلاف یک امتیاز بر میزبان خود دالاس موریکس غلبه کرد. وستبروک در این بازی با ثبت ۳۷ امتیاز، ۱۰ پاس گل و ۱۳ ریباند برای سی‌وهفتمین بار در فصل جاری تریپل دابل کرد.

نتایج دیدارهای صبح امروز به شرح زیر است:

دیترویت ۹۵ – نیویورک ۱۰۹

اورلاندو ۱۱۲ – تورونتو ۱۳۱

کلیولند ۷۴ – سان‌آنتونیو ۱۰۳

اوکلاهماسیتی ۹۲ – دالاس ۹۱

ممفیس ۹۰ – ساکرامنتو ۹۱

نیواورلینز ۱۰۰ – یوتا ۱۰۸

در پایان بازی‌های امروز تیم‌های بوستون، کلیولند و واشنگتن در صدر کنفرانس شرق و تیم‌های اورلاندو و بروکلین در قعر این کنفرانس هستند. در کنفرانس غرب هم گلدن استیت، سان آنتونیو و هیوستون صدرنشین هستند و فینیکس و لیکرز در انتهای جدول ایستاده‌اند.