«آشور ظفر مرادیان» به عنوان آرتیست کمپانی مطرح «پرل درامز» انتخاب شد. او که سابقه حضور در چند جشنواره و همکاری با خواننده‌های مطرح پاپ و سبک‌های دیگر را در کارنامه دارد از این پس به عنوان به عنوان هنرمند این برند ژاپنی فعالیت خواهد کرد و نام او در سایت پرل هم درج شده است.

او همچنین عضو هیات موسس و گردانده ایرانین درامر (معتبر ترین نهاد نوازندگی ایرانی در ایران و دنیا) است.

این نوازنده درامز که چندین مدرک بین المللی معتبر نوازندگی و صدابرداری نیز دارد،  در مدرسه بین المللی موسیقی با سیستم یکپارچه آموزشی (Modern Music School) آلمان با ٨٧ شعبه در سراسر دنیا، به آموزش درامز مشغول است.

از سوی دیگر آشور ظفر مرادیان به زودی سمینار تخصصی درامزهای پرل را در تهران برگزار خواهد کرد. او روز بیستم اسفند و از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در سالن سرنا میزبان علاقه‌مندان و نوازندگان ساز درامز خواهد بود و توضیحات و نکات تخصصی درباره این برند و ساز درامز را بیان خواهد کرد.

چندی پیش هم یازدهمین گردهمایی نوازندگان درامز ایران با عنوان «ایرانین درامر» در سالن سرنا برگزار شد. این برنامه که با یک دقیقه سکوت به احترام آتش نشانان شهید شروع شده بود با صحبت‌های استاد «عین‌الله کیوان‌شکوه» ادامه پیدا کرد. سپس «علیرضا طباطبایی» با گزارشی در مورد پنج سال فعالیت انجمن نوازندگان درامز ایران، برنامه را ادامه داد. آشور ظفر مرادیان هم در این برنامه خبر راه اندازی اپلیکیشن اختصاصی ایرانین درامر را برای کاربران ios و اندروید اعلام کرد.