به گزارش خبرگزاری فارس، سری جدید شکرستان به کارگردانی محمدرضا فخرایی زاده و تهیه کنندگی جواد فرحانی با موضوع اقتصاد مقاومتی و تولید ملی به زودی از شبکه های تلویزیون به روی آنتن می رود.

این مجموعه که با تکنیک کات اوت ساخته می شود قصد دارد مردم را با کالاهای ایرانی و تولیدات داخلی آشنا کند و سپس به آنها آموزش دهد که برای ایجاد تحول در چرخه اقتصادی کشور از کالاهای ایرانی استفاده کنند.

حمید برزگر نویسنده سریال های طنز و به یاد ماندنی تلویزیون نگارش فیلمنامه شکرستان جدید را بر عهده دارد. شخصیت های اصلی نظیر اسکندر، ننه قمر، بهلول، پادشاه و وزیر، پهلوان، قاضی و … همچنان در این مجموعه حضور دارند.

شوکت حجت ضمن اینکه سرپرست گویندگان این مجموعه است همچنان گویندگی نقش اسکندر نوزاد شش ماهه این اثر را به عهده دارد. ژاله علو نیز به جای مرحوم مرتضی احمدی در نقش روای گویندگی می کند. مهدی آرین نژاد، فرانک رفیعی، نرگس فولادوند و علی همت مومیوند از دیگر گویندگان این مجموعه هستند.

سری جدید شکرستان در مرکز پویانمایی صبا تولید می شود و سایر عوامل تولید آن عبارتند از:

سوپروایزر انیمیت: صادق حسنوند/ کانسبت بک گراند و رنگ آمیزی کاراکتر: محمد جوادی و فاطمه قادری/ کنترل تولید: سمانه تورجی/ رنگ آمیزی بک گراند: مهدیه پارسا و سمیه مکی/ کارگردان فنی: مهدی زنگنه بار/ اسکن: راضیه کریمی زاده/ لی اوت: شیدا ارژنگ/ آهنگساز: مهرداد نبی/ کامپوزیت: ادریس محمدی/ مسئول ای تی: احسان تیمار.