استان ها
کد خبر : 6171
چهارشنبه - 6 تیر 1397 - 17:44

کارگران غیرایرانی شهرداری تهران مجوز کار دارند

[ad_1] تحریریه خبر شورا نیوز : ایرنا، سید محمدعلی افشانی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره جذب نیروی کار از اتباع بیگانه توسط شهرداری تهران که مجوز حضور در ایران را ندارند افزود: شهرداری تهران درخصوص استفاده از نیروهای کارگری مطابق قانون عمل می کند و […]

کارگران غیرایرانی شهرداری تهران مجوز کار دارند

[ad_1]

تحریریه خبر شورا نیوز : ایرنا، سید محمدعلی افشانی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره جذب نیروی کار از اتباع بیگانه توسط شهرداری تهران که مجوز حضور در ایران را ندارند افزود: شهرداری تهران درخصوص استفاده از نیروهای کارگری مطابق قانون عمل می کند و تمامی این نیروها دارای اقامت هستند.
وی در ادامه درخصوص تأمین واگن مترو تهران با اشاره به اینکه مناقصه ساخت ۶۳۰ واگن پیش از این برگزار و برنده آن مشخص شده اظهارداشت: قرارداد ساخت این تعداد واگن بزودی امضا و به محض امضای قرارداد ساخت واگن ها آغاز می شود.
شهردار تهران در پاسخ به پرسش دیگری درباره ادامه اقدام محمدعلی نجفی شهردار قبلی در زمینه پیگیری تخلفات صورت گرفته تصریح کرد: تخلفات باید از طریق مراجع قانونی و قضایی مورد پیگیری قرار گیرد و امیدوارم پیگیری صورت گرفته منجر به نتیجه شود.
وی همچنین در مورد ساخت و سازهای بی رویه در شهر نیز خاطرنشان کرد: طرح تفصیلی و جامع که در آن تعداد طبقات و سطح اشغال به طور کامل مشخص شده مبنای عمل شهرداری تهران خواهد بود و از این پس اجازه ساخت ساختمان هایی که مانند دودکش در وسط یک مجموعه مسکونی ساخته می شد داده نخواهد شد.
افشانی یادآور شد: بلندمرتبه سازی تنها در جایی که ضوابط آن در طرح جامع و تفصیلی دیده شده باشد انجام خواهد شد.
شهردار تهران در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بازآفرینی بافت های ناکارآمد شهری یکی از مهمترین برنامه های دوره جدید مدیریت شهری است گفت: در این مدت جلسات متعددی برگزار شده و براساس پیش بینی تا پایان سال حدود ۶۰۰ واحد آماده بهره برداری و واگذاری باشد.
وی افزود: در آینده نزدیک در بافت های ناکارآمد سوله هایی که متعلق به شهرداری تهران است در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار می گیرد تا با انجام اقداماتی زندگی و حیات به بافت فرسوده باز گردانده شود.
شهردار تهران احداث بوستان و در نظر گرفتن امکانات رفاهی را از دیگر برنامه ها در بافت فرسوده ذکر کرد.
افشانی ۲۳ اردیبهشت امسال به عنوان شهردار تهران فعالیت خود را آغاز کرد.
تهرام/۹۳۵۳/ ۱۰۰۸

انتهای پیام /*

[ad_2]

منبع

این خبر توسط موتور جستجوی شورا نیوز دریافت شده و مسئولیت آن به عهده منبع می باشد