سیاست » مجلس
کد خبر : 2880
چهارشنبه - ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
روایت پورمختار از نشست غیرعلنی امروز مجلس

لاریجانی: کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای حل مشکلات کشور با دولت تعامل داشته باشند

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی، گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه غیرعلنی مجلس از کمیسیون‌های تخصصی خواست تا در جهت حل مشکلات کشور با دولت تعامل داشته باشند.

لاریجانی: کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای حل مشکلات کشور با دولت تعامل داشته باشند

به گزارش «شورا نیوز» به نقل از خبرگزاری فارس، محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت:با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز مجلس، گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه غیرعلنی امروز مجلس با برشمردن مشکلات فراروی کشور در حوزه‌های داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی به نمایندگان توصیه کرد تا در قالب کمیسیون‌های تخصصی برای حل این مشکلات با دولت تعامل داشته باشند.

وی افزود: لاریجانی ضمن اشاره به مشکلات کشور در حوزه نظام بانکی مشکلاتی در حوزه کشاورزی و آب و همچنین مشکلات اقتصادی کشور به نمایندگان توصیه کرد تا این موضوعات را در قالب کمیسیون‌های تخصصی مجلس مورد بررسی و رسیدگی قرار دهند و پیگیری‌های لازم را برای حل آنها داشته باشند.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: رئیس مجلس عنوان کرد که نمایندگان برای حل مشکلات مذکور با دو قوه دیگر تعامل و همکاری داشته باشند و اگر نیازی است تا طرحی در راستای حل این مشکلات تهیه شود نسبت به تهیه و تدوین آن اقدام کنند.

انتهای پیام/